EkoKotel
MG PELLET

výkon 14 kW

Jsme dodavatelem kotlů na pelety třídy 5 a ekodesign

Cena kotle*

14 kW - 150-200m2 - 49 000 Kčkotel na pelety

Kotel BIO-MAX PELLET má certifikát 5. emisní třídy a ECODESIGN, díky kterému je kotel jedním ze zařízení, které se účastní místních vládních programů, dotovaných k výměně kotlů na tuhá paliva.

Kotel BIO-MAX PELLET má otočný hořák s automatickým zapalovačem, automatickým čištěním pece. Hořák má také ochranu proti zapálení pelet v nádrži. Základním palivem jsou dřevěné pelety. Těleso kotle z ověřené kotlové oceli P265GH, tloušťka 6 mm (uvnitř) a 4 mm (pro vnější prvky). Úplné zálohování palivové nádrže umožňuje bezúdržbový provoz kotle na ústřední topení po mnoho dní.

Kotel je k dispozici ve verzi s výkonem 14 kW. Jako výrobce jsme zavedli řadu variant konfigurace celé sady tak, aby byl kotel co nejdokonalejší pro zákazníka. Klient má možnost volby mezi ostatními stranami násypky, strana otevření dvířek kotle.


Máte otázky? Volejte na číslo 773-277-681


Hořák na pelety je osvědčeným řešením pro spalování granulí v DIN, DIN + kvalitě. Díky vícebodovému přívodu primárního a sekundárního vzduchu do spalovací komory, spalování zajišťuje nejvyšší čistotu výfukových plynů.

Už žádné čištění hořáku - nyní se hořák sám očistí!

Standardní hořáky dostupné na trhu by měly být vyčištěny až dvakrát týdně. V našem hořáku jsme použili inovativní čisticí mechanismus - rotační spalovací komoru a komoru ventilátoru, takže nemusíte vůbec vyčistit hořák.

Použití rotační spalovací komory je pro vás pohodlné, což je úspora času, který nemusíte obětovat při čištění hořáku a zajišťuje možnost spalování pelet špatné kvality a agropellet. Spalovací komora se otáčí, čistí se od popela a strusky, díky čemuž hořák účinně pracuje bez výkyvů a nikdy se nezakusuje.


automatické kotle na pelety

kotel na pelety
Inovativní komín 4 v 1
Univerzální výstup výfuku 4v1 je řešení, které usnadňuje přizpůsobení kotle stávajícímu komínovému otvoru. Díky použití kouřového potrubí ve tvaru čtvercové krabice s až čtyřmi možnostmi výfukových plynů (horní, zadní, pravý a levý) o průměru 160 mm, můžeme snadno přizpůsobit výfukový otvor potřebám vaší kotelny.

kotel na pelety    kotel na pelety    kotel na pelety
*Cena bez DPH

Máte otázky? Volejte na číslo 773-277-681

14 kW - 49 000 Kč


dotace na kotel na tuhá palivaNaši zákazníci mohou požádat o kotlíkové dotace na naše kotle, protože každá kotel z naší nabídky je zařazen do seznamu produktů pro čerpání dotací.